Rzuć okiem na wypasioną wersję Final Fantasy X-2 HD

Square Enix szykuje się do premiery długo oczekiwanego Final Fantasy X-2 HD. Dziś w sieci udostępniono fotografię edycji kolekcjonerskiej i zapiski z rozgrywki.

FF_Remaster_Banner

 

Do premiery Final Fantasy X-2 HD pozostało już tylko trzy tygodnie. Twórcy ze Square Enix chcą nam przypomnieć o tej produkcji podsycając nasze oczekiwania fragmentami z rozgrywki, jak również sporej wielkości zdjęciem edycji kolekcjonerskiej. Gra opowiada historię Yuny i jej przyjaciółek. Tym razem nasze bohaterki zmieniają się w łowczynie magicznych kul, tak zwanych sfer, dzięki którym można przywdziać magiczne stroje różnych profesji. Gra została wiernie odrestaurowana i ubrana w szaty High Definition. Rozgrywka nie wiele różni się od pierwowzoru, przy czym warto odnotować, iż poziom trudności pozostaje ten sam.

Już za trzy tygodnie będziecie mogli się z tym tytułem zaprzyjaźnić, a dokładnie 26 grudnia. Świat Spiry stanie przd Wami otworem za jedyne 39,99 dolara. Poniżej prezentujemy zdjęcie wypasionej edycji kolekcjonerskie, jak również fragmenty materiałów z rozgrywki.

-final-fantasy-x-x-2-hd-ce

Written By
More from konadmin

Kolejna intrygująca gra twórców Flower

Według thatgamecopmany, Journey będzie egzotyczną przygodą, w której przebudzony w nieznanym świecie...
Read More