Rzemiosło i personalizacja- nowy materiał wideo z Dragon Age: Inkwizycja

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą odpowiedzialne jest studio BioWare. W sieci pojawiły się nowy materiał wideo przedstawiający rzemiosło i personalizację oręża.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Premiera Dragon Age: Inkwizycja zbliża się wielkimi krokami, więc nic dziwnego, że twórcy co jakiś czas raczą nas fragmentami z rozgrywki, czy też prezentują nam zwiastuny dotyczące ich najnowszej produkcji. Tym razem mamy do czynienia z nieco ponad 2 minutowym filmikiem, który przedstawia rzemiosło oraz personalizację oręża.

Poniższy materiał idealnie obrazuje owe aspekty i pokazuje, że w najnowszej odsłonie Dragon Age rzemiosło oraz personalizacja będą dużo bardziej rozbudowane, aniżeli w pierwszych dwóch częściach. Ponadto poniższy film zdradza, że podczas wędrówki przez Thedas będziemy mogli zebrać wiele schematów, dzięki którym wytworzymy lepszy ekwipunek, a co za tym idzie przeprowadzenie tytułowej Inkwizycji będzie prostsze. Zapowiada się niezwykle udana produkcja.

Dragon Age: Inkwizycja zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 18 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

The Last of Us: Remastered tańsze dla posiadaczy wersji gry na PlayStation 3?

Dużo informacji i pytań odnośnie wersji The Last of Us na nową...
Read More