Ryse: Son of Rome pojawi się na komputerach klasy PC

Kolejna gra z biblioteki Xbox One pojawi się na komputerach osobistych. Tym razem zapowiedziano premierę Ryse: Son of Rome.

Ryse: SOn of ROme było debiutanckim tytułem towarzyszącym premierze Xbox One. Tytuł zachwycił graczy oprawą wizualną.
Ryse: SOn of ROme było debiutanckim tytułem towarzyszącym premierze Xbox One. Tytuł zachwycił graczy oprawą wizualną.

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat gry Ryse: Son of Rome, która trafi na rynek w odświeżonej wersji na komputery osobiste. Tytuł ma zadebiutować na rynku jeszcze przed końcem tego roku. Gra zostanie wydana na rynek wraz ze wszystkimi udostępnionymi jak dotąd rozszerzeniami. 

Pierwotnie Ryse: Son of Rome zostało wydane na Xbox One w momencie premiery tego systemu. Autorzy gry, firma Crytek, zaprojektowali wyśmienitą oprawę graficzną oraz bardzo ciekawą markę, która z pewnością warta jest przetestowania przez graczy korzystających z komputerów osobistych. Wydanie na komputery klasy PC zawierać będzie wszystkie opublikowane przez producenta dodatki, głównie będą to rozszerzenia dla sieciowego trybu kooperacji oraz dodatkowe elementy wyposażenia naszego wojownika. Najważniejszym elementem nowego wydania będzie obsługa rozdzielczości 4K, którą cieszyć się będą mogli tylko właściciele tej edycji. 

4K to kolejny skok jakościowy grafiki na PC. Ryse może perfekcyjnie zaprezentować do czego są zdolne najmocniejsze komputery. Daliśmy naszemu zespołowi szansę do pokazanie pełni możliwości CryEngine bez potrzeby uciekania się do kompromisów. Wszystko to dzięki dostępnym na rynku PC podzespołom. Ryse stanie się benchmarkiem graficznym na kolejne lata” – stanowisko z oficjalnej notki prasowej

Ryse: Son of Rome trafiła tylko i wyłącznie na konsolę Xbox One. Tytuł jest reprezentantem slasherów, a więc opiera się o eksplorację otoczenia i mnóstwo efektownych starć. Na serwisie Metacritic gra uzyskała notę 60 punktów, tym nie mniej poziom technologiczny gry jest małym mistrzostwem świata.

Written By
More from Patryk

Final Fantasy X/X-2 HD Remaster w maju na PlayStation 4

Square Enix zapowiedzieli Final Fantasy X/X-2 HD w wersji na PlayStation 4....
Read More