Ryse: Son of Rome na PlayStation 4? Crytek nie ma nic przeciwko

Ryse: Son of Rome debiutowało razem z Xbox One na rynku. W ostatnim okresie pojawiło się również na komputerach osobistych. Twórcy gry ze studia Crytek są otwarci na edycję PlayStation 4.

Ryse: Son of Rome było debiutanckim tytułem towarzyszącym premierze Xbox One. Tytuł zachwycił graczy oprawą wizualną.
Ryse: Son of Rome było debiutanckim tytułem towarzyszącym premierze Xbox One. Tytuł zachwycił graczy oprawą wizualną.

Crytek miewało ostatnimi czasy problemy wewnętrzne oraz organizacyjne, ale ich gry trafiały na rynek i były bardzo oczekiwane. Jednym z takich tytułów jest Ryse: Son of Rome, które pierwotnie pojawiło się ekskluzywnie na Xbox One, aby w ostatnim czasie trafić również na komputery osobiste. Co z konsolą PlayStation 4?

Przedstawiciel studia w osobie Briana Chambersa powiedział redakcji Worlds Factory, że studio jest otwarte na takie rozwiązania. Crytek koncentruje się na powiększaniu bazy odbiorców swojej nowej marki, aczkolwiek aktualnie firma pracuje nad innymi projektami. Studio zajmuje się teraz grami Arena of Fate oraz Hunted: Horrors of the Guilded Age.

Ryse: Son of Rome cechuje bardzo wysokiej jakości oprawa graficzna. Tytuł koncentruje się głównie na efektownych starciach bronią białą. Crytek ma szansę zdobyć powiększyć bazę użytkowników swojej marki właśnie edycją na PlayStation 4. Bylibyście zainteresowani taką grą na konsoli Sony?

[dzięki – http://www.videogamer.com/xboxone/ryse/news/crytek_open_to_bringing_ryse_to_ps4.html]

Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed Syndicate kontra Assassin’s Creed Unity – która gra ma lepszą grafikę?

W sieci pojawiło się bardzo ciekawe porównanie grafiki w grach Assassin’s Creed...
Read More