Ryse: Son of Rome Duel of Fates oddaje w ręce graczy trzy nowe mapy

Ryse: Son of Rome to gra akcji wydana na konsolę Xbox One. Firma Crytek udostępniła trzecie rozszerzenie zatytułowane Duel of Fates, które zawiera trzy nowe mapy dla trybu multiplayer.

Ryse: Son of Rome wygląda fenomenalnie za sprawą technologii Cry Engine, którą mogliście podziwiać w grach z serii Crysis.
Ryse: Son of Rome wygląda fenomenalnie za sprawą technologii Cry Engine, którą mogliście podziwiać w grach z serii Crysis.

Firma Crytek udostępniła trzecie z rzędu rozszerzenie do gry Ryse: Son of Rome. Pakiet Duel of Fates zawiera trzy nowe mapy dedykowane trybom wieloosobowym. Zestaw dostępny jest za opłatą 8.99 dolarów oraz jako część wykupionej przepustki sezonowej. W skład pakietu wchodzą lokacje Barbarous, Invictus oraz Island. Dwie pierwsze mapki przeznaczone są do rozgrywek wieloosobowych, gdzie drużyny walczą ze sobą na historycznych arenach. Autorzy gry podkreślają, iż miejscówki są oparto o autentyczne lokacji z przeszłości.

Podczas rozgrywek na mapie Invictus gracze zmuszeni będą do kontrolowanie pewnych obszarów, ot chociażby Drzewa Bogów. Teren ten będą chcieli przejąć zawodnicy drużyny przeciwnika. Co ciekawe, autorzy gry oddali w ręce graczy wielopoziomowe lokacje, a więc będziecie mogli schodzi do ciasnych, ciemnych podziemi, gdzie walkę utrudnia brak miejsca. Na mapce Barbarous gracze rozpoczną starcie na wielki, zróżnicowanym ogrodzie, gdzie znajduje się Drzewo Bogów (punkt kontrolny). Uczestnicy rozgrywki  będą mieli do dyspozycji ciasne uliczki handlowe oraz wnętrza sklepów. Ostatnią lokacją, zaprojektowaną dla trybu klasycznej hordy, jest Island. Co ciekawe, każdy z uczestników rozgrywki stawia się na polu bitwy ranny. Celem bitwy jest odparcie jak największej liczby wrogów. Autorzy gry twierdzą, że ograniczone miejsce i krwawienie naszych zawodników mają wpływać na nerwowość rozgrywki.

Przypominamy że gra Ryse: Son of Rome trafiła tylko i wyłącznie na konsolę Xbox One. Tytuł jest reprezentantem slasherów, a więc opiera się o eksplorację otoczenia i mnóstwo efektownych starć. Na serwisie Metacritic gra uzyskała notę 60 punktów, tym nie mniej poziom technologiczny gry jest małym mistrzostwem świata.

Written By
More from Patryk

Przegląd ocen Life is Strange, recenzenci polubili przygówkę DONTNOD Entertainment

W sieci pojawiają się pierwsze oceny gry Life is Strange. Przygodówka od...
Read More