Ruszyły beta testy Final Fantasy XIV: A Realm Reborn na PlayStation 4

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn to gra MMORPG, która została wyprodukowana przez firmę Square Enix. Tylko w ten weekend możecie przetestować wersję beta na PlayStation 4.

square-enix-banner

 

Firma Square Enix uprzejmie informuje, ze w ten weekend możecie bezpłatnie przetestować wersję beta gry Final Fantasy XIV: A Realm Reborm. Wystarczy że jesteście właścicielami aktywnego konta na PlayStation 3 lub tez komputerach osobistych. Rozmawiamy tutaj oczywiście o wersji na PlayStation 4, która ma trafić do sprzedaży już 14 kwietnia. Testy pozwolą Wam na dostęp do własnego bohatera i sprawdzenia rozgrywki na nowej konsoli Sony. Co ciekawe, deweloper potwierdza, że postępy graczy będą mogły być kontynuowane, jeżeli Ci zdecydują się na zakup pełnej wersji gry – możliwość przeniesienia bohaterów.

Warto w tym miejscu pochylić się nad liczbami, jakie deweloper zebrał w przeciągu ostatnich miesięcy. Final Fantasy XIV: A Realm Reborn posiada około półtora miliona aktywnych graczy. Oznacza to, że wydawnictwo ulepszonej ”czternastki” można uznać za komercyjny sukces. Dajcie znać w komentarza, ilu z Was jest aktywnymi graczami w A Realm Reborn, może się spotkamy?

Written By
More from Patryk

Guerilla Games zamierza udostępnić darmową mapę dla Killzone: Shadow Fall

Killzone: Shadow Fall to pierwszoosobowa gra akcji, za które produkcją stoi firma...
Read More