Ruszyła wielka wakacyjna promocja CDP.pl!

Przez 2 miesiące wakacji w serwisie cdp.pl na fanów cyfrowych multimediów czekać będą setki gier, e-booków i filmów w promocyjnych cenach, z obniżkami sięgającymi nawet 80%.

Wilka wakacyjna okazja to okazja do zakupu niezwykle ciekawych gier na komputery osobiste.
Wilka wakacyjna okazja to okazja do zakupu niezwykle ciekawych gier na komputery osobiste.

Ostatni dzień szkoły to idealny moment na wielką wakacyjną promocję. Cdp.pl, platforma cyfrowej dystrybucji gier, e-booków i filmów, rozpoczyna 2 miesięczną akcję promocyjną, w której przeceny na cyfrowe multimedia będą sięgać nawet 80%. Oferta na gry, e-booki i filmy będzie się zmieniała co kilka dni więc warto często zaglądać do cdp.pl w poszukiwaniu superokazji.

Na rozpoczęcie wakacyjnej promocji cdp.pl przygotowało atrakcyjne oferty na multimedia z każdej z kategorii. I tak wśród gier znalazły się m.in. Might and Magic Heroes VI za 29,99 zł, Mortal Kombat Komplete Edition za 17,49 zł, Arcania Gothic 4 za 9,99 zł czy polskie Anomaly 2 za 12,99 zł.

Miłośnicy e-booków będą mogli „zapakować” swoje czytniki m.in. tytułami z wydawnictwa MG jak „Mąż zastępczy” Joanny M. Chmielewskiej czy „Na Pragę nie wrócę” Elżbiety Wichrowskiej, e-bookami podróżniczymi z serii National Geographic, czy seriami fantasy „Xanth” i „Strażnicy Nirgali”, do 45% taniej.

Oferta wakacyjnej promocji cdp.pl zmieniać się będzie co kilka dni, a cała akcja potrwa do końca sierpnia.

Written By
More from Patryk

Destiny – twórcy prezentują specjalną zawartość na PlayStation

Bungie przygotowało specjalną zawartość w grze Destiny, która zostanie dedykowana tylko i...
Read More