Ruszyła sprzedaż preorderów gry Fallout 4

Digital Deluxe i cyfrowa wersja gry Fallout 4 jest już dostępna w zamówieniach przedpremierowych rozprowadzanych drogą cyfrową, jesteście zainteresowani?

Bez wątpienia jedną z najważniejszych premier tej jesieni jest gr Fallout 4 na konsole stacjonarne i pecety. Bethesda przez wiele lat skrywała w tajemnicy swoją grę, ale teraz już jesteśmy na kilkadziesiąt dni przed jej premierą. Oczywiście kampania promocyjna nie mogła pominąć zamówień przedpremierowych na grę Fallout 4 w wersji cyfrowej.

Jak na wersję cyfrową gry, to tanio nie jest. Za edycję digital przyjdzie nam zapłacić 279,99 złotych, a więc stosunkowo wysoką kwotę za grę ”bez pudełka”. Oczywiście jeżeli tylko jesteście zainteresowani wszystkimi dodatkami do gry Fallout 4, to przygotujcie się na kwotę 407,99 złotych za przepustkę sezonową wraz z grą w edycji cyfrowej. Kwoty nieco kosmiczne, a przecież w podobnej cenie można będzie zakupić grę w standardowym pudełku w dniu premiery. Ceny dotyczą na chwilę obecną edycji gry na Xbox One w sklepiku Xbox Store.

Miejmy nadzieję, że jednak gra w standardowej wersji nie będzie aż tak droga, tym bardziej na PlayStation 4, bo na komputerach osobistych Fallout 4 z pewnością będzie nieco tańszy, jak to zwykle bywa.

Gra Fallout 4 pojawi się na rynku już z dniem 10 listopada na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Czy jesteście przygotowani na dziesiątki godzin spędzonych w postapokaliptycznym świecie?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/fallout-deviant-art.jpg”]

[interaction id=”55f997b7f94584352d0729ff”]

Written By
More from Patryk

W sieci udostępniono gameplay z DmC Devil May Cry: Definitive Edition

W sieci udostępniono gameplay z gry DmC Devil May Cry: Definitive Edition,...
Read More