Ruszają zamknięte beta testy gry The Witcher Adventure Game

The Witcher Adventure Game to nowa gra w klimatach marki The Witcher. Za tytuł odpowiada firma CD Projekt RED, która poinformowała o rozpoczynających się testach wersji beta.

Nowy logotyp firmy CD Projekt RED jest całkiem przemyślany i stylistycznie przyjemny.
Nowy logotyp firmy CD Projekt RED jest całkiem przemyślany i stylistycznie przyjemny.

Ekspansja firmy CD Projekt RED kontynuowana jest za sprawą gry The Witcher Adventure Game, która już niebawem trafi do oficjalnej sprzedaży. Deweloper poinformował nas o planowanych beta testach gry. Jesteście zainteresowani?

W pierwszej kolejności wezmą w nich udział gracze, którzy złożyli przedpremierowe zamówienia na grę Wiedźmin 3: Dziki Gon na GOG.com. The Witcher Adventure Game to gra planszowa, która otrzyma też wersję cyfrową – dostępną na systemy Windows PC, Mac, iOS (iPad) oraz tablety z systemem Android. W testach wersji beta będą mogli wziąć udział gracze dysponujących komputerami PC oraz Mac.

Beta The Witcher Adventure Game to też pierwsza okazja do tego, żeby gracze mogli przetestować GOG Galaxy.  Ta innowacyjna technologia umożliwia grę zarówno online oraz offline bez zabezpieczeń typu DRM i stanowi prawdziwą rewolucję w podejściu do graczy. 

Dla klientów GOG.com korzystanie z technologii Galaxy będzie całkowicie dobrowolne. Umożliwi ona m.in. swobodną rozgrywkę online, także w trybie multiplayer, jak również offline (bez aktywnego dostępu do internetu) w trybie gry jednoosobowej. Dostępne gry będą całkowicie wolne od zabezpieczeń typu DRM – cieszących się złą sławą, bo często utrudniających korzystanie z legalnie kupionych produktów. Całkowicie unikalną cechą technologii GOG Galaxy jest jej neutralność jeśli chodzi o platformę z jakiej korzysta gracz. Początkowo ze wspólnego grania będą mogli korzystać użytkownicy GOG.com oraz Steam, ale z czasem mają do nich dołączyć również inne serwisy.

Fizyczna wersja gry planszowej na motywach Wiedźmina.
Fizyczna wersja gry planszowej na motywach Wiedźmina.
Written By
More from Patryk

Halo: The Master Chief Collection – zwiastun kolekcji oraz gameplay z Halo 2 Anniversary

W sieci udostępniono pierwsze materiały wideo z zestawu Halo: The Master Chief...
Read More