Rusza otwarta beta World of Warships

Długo oczekiwane World of Warships wchodzi w fazę testów beta. Gra Wargamingu wydaje się być interesująca dla pasjonatów II wojny światowej.

Oczekiwanie dobiegło końca! Już dziś startuje Otwarta Beta World of Warships. W zamkniętych beta testach wzięło udział ponad 410 000 graczy, a teraz porty zostały otwarte dla wszystkich, którzy chcą pokierować kultowymi okrętami połowy XX-wieku
w intensywnych bitwach morskich.

Otwarta Beta startuje z ponad 80 okrętami amerykańskimi i japońskimi, 10 mapami, które pozwalają na ekscytujące mecze 12 na 12 graczy. Kapitanowie będą mogli przejść drogę
od amatorów do prawdziwych wilków morskich dowodząc potężnymi pancernikami, zwinnymi niszczycielami, taktycznymi lotniskowcami lub dobrymi na każdą okazję krążownikami. Zarówno w trybie Player vs Player (PvP), jak również w Player vs Environment (PvE), World of Warships oferuje dynamiczną i zróżnicowaną rozgrywkę.

Otwarta Beta World of Warships to również nowe okręty i możliwości w grze. Na pierwszy plan wybijają się najbardziej znane jednostki produkcji angielskiej i rosyjskiej. Po raz pierwszy również pojawia się system flag sygnałowych. Zdobywane w bitwach w ramach osiągnięć, flagi to nie tylko wizualne ulepszenia, ale również wpływające na rozmaite aspekty dowodzenia okrętem.

Wraz ze startem Otwartej Bety, wszystkie zakupione wcześniej pakiety przedpremierowe zostały przyznane graczom. Testerzy zamkniętej bety, którzy wykorzystali swoje pakiety, dostali je raz jeszcze.

[informacja prasowa]

 

[interaction id=”555351b6e091946473ad7f29″]

Written By
More from Patryk

DriveClub wraca do życia, producenci nadal pracują nad optymalizacją

DriveClub na PlayStation 4 powoli wraca do życia. Usprawniono rozgrywki wieloosobowe, które...
Read More