Rusza oficjalna telewizja internetowa ligi ESL – oglądajcie Counter Strike: Global Offensive na żywo!

Liga ESL zamierza ruszyć z oficjalną telewizją w internecie. Stream z wszelakich rozgrywek będzie dostępny przez 24 godziny dla zainteresowanych.

E-sport z roku na rok rośnie w siłę. Temat ten kręci się wokół popularnych gier wieloosobowych takich jak Counter Strike: Global Offensive, Dota 2 czy League of Legends. Kierownictwo ligi ESL zdecydowało się zorganizować internetową telewizję nadającą przez 24 godziny na dobę.

Sympatycy e-sportowych zmagań z pewnością zainteresują się najnowszą ofertę Electronic Sports League. Pomysł na całodobowy kanał na Twitch.tv jest świetny, szczególnie dla fanów tego rodzaju rozrywki.

Organizatorzy rozgrywek zdecydowali się wrzucać i emitować większość rozgrywek właśnie na swoim nowym kanale na Twitchu. Internetowa telewizja dla sympatyków e-sportu zawierać więc będzie wiele ciekawych wydarzeń i spotkań pomiędzy znanymi drużynami.

Oczywiście zmagania najlepszych ekip będziecie mogli oglądać na żywo, jak również przeglądać retransmisje oraz najciekawsze powtórki. Poniżej możecie zapoznać się z rzeczonym kanałem i jeżeli chcecie, to kibicować zawodowym graczom.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/07/29/esl-puts-tv-on-the-internet-offers-247-counter-strike-global-offensive-twitch-streaming/]

Watch live video from ESL_CSGO on www.twitch.tv
 

[interaction id=”555351b6e091946473ad7f29″]

Written By
More from Patryk

E3 2015 – Deus Ex: Mankind Divided na 25-minutowym wideo

Dziś możemy zobaczyć kolejne materiały wideo z E3 2015 w wykonaniu Deus...
Read More