“Runing, Man”, czyli pierwszy film z GTA 5 na PC z trybu Rockstar Editor

GTA 5 na PC jest wzbogacone o tryb Rockstar Editor. Dzięki tej aplikacji gracze mogą tworzyć własne filmiki w świecie gry.

gta5-banner

Rockstar Editor to edytor do tworzenia filmików w grze GTA 5 na PC. W sieci pojawił się właśnie jeden z pierwszych filmików o nazwie ”Runing man”.

W sieci pojawił się już pierwszy filmik, przygotowany z użyciem rzeczonego Rockstar Editora. Aplikacja towarzysząca premierze Grand Theft Auto V na PC pozwala na nagrywanie i obrabianie w specjalnym edytorze filmików z rozgrywki. Gracze mogą kręcić prawdziwie rozbudowane materiały, a następnie dzielić się nimi z innymi w internecie.

Jak widać na poniższym wideo, Rockstar Editor to nie tylko narzędzie do formowania materiałów wideo, ale również sposób na zmianę ogólnej charakterystyki gry. GTA 5 na PC pod wpływem tej aplikacji może zmienić się nie do poznania. W trakcie zabawy z edytorem gracze mogą korzystać z wielu ciekawych rozwiązań, jak chociażby zmiany kolorystyki: sepia czy black & white.

Na koniec warto dodać, że ustawienia skonfigurowane w aplikacji mogą również doraźnie zmieniać obraz rozgrywki. Wygląda więc na to, że GTA 5 na PC jest niezwykle rozbudowanym i pomysłowym tytułem, tylko czekać na filmiki fanów.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/running-man-first-video-made-in-gta-v.html]

Written By
More from Patryk

Mirror’s Edge Catalyst z genialną edycją kolekcjonerską

Mirror’s Edge Catalyst to absolutnie największa premiera studia DICE w przyszłym roku....
Read More