Ruch oporu na nowym zwiastunie gry Wolfenstein: The New Order

W sieci pojawił się nowy trailer gry Wolfenstein: The New Order. Pokazuje on pierwsze momenty rozgrywki, kiedy to wcielamy się w postać B.J. Blazkowicza celem wsparcia ruchu oporu. 

Wolfenstein: The New Order jest stylizowany na bardzo filmową historię, która czerpie wzorce z takich filmów jak Bękarty Wojny.
Wolfenstein: The New Order jest stylizowany na bardzo filmową historię, która czerpie wzorce z takich filmów jak Bękarty Wojny.

Firma Cenega opublikowała na swoim kanale YouTube świeży zwiastun gry Wolfenstein: The New Order. Jest to kilka minut wyciętych z początku historii, kiedy to nasz bohater, B.J. Blazkowicz nawiązuje współpracę z ruchem oporu, aby zwalczać rządy generała Trupiej Czaszki. Zwróćcie uwagę na pewien element, mianowicie dwa odmienne style rozgrywki. Ten pierwszy to skradanie się, przemykanie w cieniu, oraz cisze zabójstwa. Blazkowicz będzie mógł zaczaić się na przeciwników z nożem lub też dozbroić swój pistolet w tłumik. Widać że skradanie się nie jest tutaj ”wpychane” na siłę, a będzie miało istotny wpływ na prowadzoną rozgrywkę. Drugim style jest oczywiście otwarte starcie, dzięki któremu będziemy mogli postrzelać z dwóch karabinków jednocześnie. Tylko od gracza zależeć będzie, którym stylem gra. Oczywiście, pewne lokacje wymuszą jeden typ rozgrywki. Autorzy gry stawiają jednak na dowolność.

Wolfenstein: The New Order będzie dostępne na całym świecie na Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 oraz PC już 20 maja 2014 roku. W ramach dodatkowej premii, każdy, kto zamówi grę w przedsprzedaży uzyska zaproszenie do bety DOOM wraz z kopią gry Wolfenstein.

Written By
More from Patryk

Pierwsze oceny Grand Theft Auto V na PlayStation 4 i Xbox One

W sieci pojawiły się pierwsze zagraniczne oceny gry Grand Theft Auto V....
Read More