Rozpoczynają się wstępne testy Halo 5: Guardians

Studio 343 Industries wraz z koncernem Microsoftu potwierdzili informacje o rozpoczęciu testów beta trybu multiplayer gry Halo 5: Guardians. Gracze będą mogli logować się online i testować tytuł.

Halo to bardzo popularna marka w świecie gier wideo. Jest nierozłącznie kojarzona z konsolami Xbox.
Halo to bardzo popularna marka w świecie gier wideo. Jest nierozłącznie kojarzona z konsolami Xbox.

Halo 5: Guardians to niezwykle oczekiwany tytuł przez właścicieli konsol Xbox One. Zarówno Microsoft jak i studio 343 Industries przygotowali przedpremierowe testy trybu wieloosobowego, które startują już dzisiejszej nocy. Rozgrywki online będziecie mogli osobiście testować (uczestnicy Xbox Live Preview) do dnia 22 grudnia (poniedziałek do godziny 8: 00).

Co ciekawe, do rzeczonych testów mogą dołączyć wszyscy Ci, którzy pobiorą najnowszą wersję oprogramowania konsoli Xbox One. Zainteresowani nie muszą wchodzić w posiadanie kolekcji Halo: The Master Chief Collection. Jednakowoż właściwie testy, o których mowa przez pryzmat wspomnianej kolekcji, rozpoczynają się dopiero 29 grudnia i trwać będą aż do 18 stycznia. Dopiero w tej fazie testów trybów wieloosobowych będzie dostępna zwiększona liczba lokacji.

Poniżej możecie rzucić okiem na krótki zwiastun rozgrywek w Halo 5: Guardians na Xbox One. Jesteście zainteresowani testowaniem rzeczonej superprodukcji?

[dzięki – http://www.ppe.pl/news-32877-testy_halo_5__guardians_ruszaja_dzisiaj_dla_wybranych_graczy.html]

Written By
More from Patryk

Microsoft chwali się wynikami Xbox One oraz Xboksa 360

W sieci pojawiły się informacje dotyczące oficjalnej sprzedaży konsoli Xbox One. Okazuje...
Read More