Rozpoczęły się finały Intel Extreme Masters 2015 (IEM 2015) Katowice

Finały Intel Extreme Masters 2015 rozpoczęły się w Katowicach. Gracze zmierzą się w takich grach jak Counter Strike i League of Legends.

Gry wideo są z nami od kilkudziesięciu lat. Kiedyś była to nisza, dziś wielki biznes.
Gry wideo są z nami od kilkudziesięciu lat. Kiedyś była to nisza, dziś wielki biznes.

Z dniem dzisiejszym w Katowicach rozpoczynają się finały Intel Extreme Masters oraz ligi ESL. Gracze z całego świata, również nasi rodacy między innymi z grupy Virtus.pro będą walczyć w takich grach jak League of Legends, Counter Strike oraz Star Craft II.

Od godziny 13: 00 można oglądać, za pośrednictwem Twitch.tv wszelakie rozgrywki z IEM 2015 w Katowicach. Gracze reprezentujący Polskę to zespół Virtus.pro, zeszłoroczny zwycięzca w kategorii Counter Strike: Global Offensive. Reszta zespołów w tej właśnie kategorii to: 3DMAX (Finlandia), CLG i Cloud9 (USA), EnVyUs i Titan (Francja), FlipSid3 i Natus Vincere (Ukraina), fnatic i NiP (Szwecja), HellRaisers z mieszanym składem ze Wspólnoty Niepodległych Państw, Keyd Stars (Brazylia), LGB (Norwegia), PENTA (Niemcy), TSM (Dania) oraz Vox Eminor (Australia). Organizatorzy przygotowali dla zwycięzców nagrodę aż 100 tysięcy dolarów.

Oczywiście rozgrywka będzie transmitowana również z turniejów w League of Legends oraz StarCraft II. Poniżej możecie sprawdzić odnośniki do oficjalnych stron mistrzostw, zawierających również transmisje.

iem 2015 1_pk iem 2015 2_pk

Written By
More from Patryk

Digital Foundry miażdży grę Tony Hawk’s Pro Skater 5

Piąta odsłona serii Tony Hawk’s Pro Skater miała być wielką grą i...
Read More