Rozpoczęła się faza produkcji filmu Assassin’s Creed

W sieci pojawiły się informacje na temat ekranizacji gry Assassin’s Creed. Po wielu miesiącach rozmów i uzgodnień zdjęcia do filmu ruszają pełną parą.

Marka Assassin's Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.
Marka Assassin’s Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.

Yves Guillemot, dyrektor generalny firmy Ubisoft, potwierdza rozpoczęcie się procesu produkcji filmu na podstawie serii gier Assassin’s Creed. Zdjęcia do tego filmu mają się rozpocząć już wkrótce, co z pewnością powinno zainteresować wiernych fanów marki.

Na temat samego filmu nadal wiemy niewiele. W główną rolę wcieli się niejaki Michael Fassbender, którego gracze mogą kojarzyć z takich filmów jak ”Bękarty Wojny”, ”Xmen: Przyszłość która nadejdzie”, czy też ”Promoeteusz”.

Ekranizacja niezwykle popularnej marki jaką jest Assassin’s Creed pojawi się na ekranach kin dopiero w grudniu roku 2016. Taką decyzję podjęła wytwórnia Fox, która wespół z firmą Ubisoft zajmuje się produkcją tego filmu.

Assassin’s Creed w formie pełnometrażowego filmu jest w procesie planowania już od roku 2012. Wtedy to w ekranizację jest zaangażował Michael Fassbender, odtwórca głównej roli. Gracze proszeni są o cierpliwość, pierwsze trailery z pewnością zobaczymy za kilka, może nawet kilkanaście miesięcy.

[dzięki – http://www.psu.com/news/25852/Assassins-Creed-movie-production-gets-underway-confirms-Ubisoft]

Michael Fassbender, jak myślicie, pasuje do roli asasyna?
Michael Fassbender, jak myślicie, pasuje do roli asasyna?
Written By
More from Patryk

Zobacz nowe kontrolery firmy Genesis wzorowane na PlayStation 4 i Xbox One

Firma Natec Genesis przygotowała ciekawą ofertą dla grających na konsolach Xbox One...
Read More