Różne wersje edycji kolekcjonerskich The Order: 1886.

The Order: 1886 to produkcja studia Ready at Dawn, która zmierza wyłącznie na najnowszą konsolę firmy Sony, czyli PlayStation 4. Tytuł ten ma odznaczać się niezwykłą oprawą graficzną i pokazać na co stać next- genową konsolę japońskiej firmy.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony.

Jak już wiemy, że premiera The Order: 1886 nastąpi już 20 lutego 2015 roku. Twórcy stopniowo ujawniali, czy też będą ujawniać nowe informacje na temat swojej produkcji. I taką nowością są edycje kolekcjonerskie tego tytułu. Co ciekawe na rynek amerykański trafią, aż dwie wersję takowych edycji. Pierwsza z nich prezentuje się następująco…

Edycja kolekcjonerska gry The Order 1886.

W jej skład wchodzi wszytko to, co widoczne jest na grafice. Całkiem sporo i to za całkiem niezła cenę, ponieważ kosztuje ona około 80 funtów. Jeśli jednak, według niektórych, to za mało jak na edycję kolekcjonerską, to może wybrać droższą wersję, która prezentuje się następująco.

Edycja kolekcjonerska gry The Order: 1886 (#2)

W tej wersji również jest figurka, ale ma być ona dwa razy większa od tej, którą zawiera tańsza edycja. Ile zatem kosztuje ten zestaw? Całkiem sporo bo około 150 funtów. Widać, że twórcy troszczą się o amerykańskich klientów i niejako ich rozpieszczają, bo co jak co, ale dwie edycje kolekcjonerskie to już coś. Zapewne jednak jesteście ciekawi jak wygląda europejska wersja. Otóż prezentuje się ona tak.

Edycja kolekcjonerska gry The Order: 1886 (#3)

Zamiast figurki dostaniemy replikę fiolki, w której znajduje się Czarna Woda, czyli specyfik, dzięki któremu nasi bohaterowi leczą rany oraz znacznie spowalniają proces starzenia. Do tego dochodzi jeszcze zestaw naklejek, pocztówki, dwie naszywki na ubranie, soundtrack, ekskluzywne DLC oraz film ze scenami z procesu tworzenia gry. Cena to 80 funtów. Tę edycję można już zamówić na brytyjskim Amazonie, więc jeśli Wam się spodobał, to lećcie składać zamówienia.

More from Mikołaj Ciesielski

Rzućcie okiem na najnowszy fragment rozgrywki z gry Sherlock Holmes: Crimes & Punishments

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments jest kolejną odsłoną serii przygodówek z słynnym...
Read More