Rozgrywka w Watch Dogs zarejestrowana na targach PAX East

Watch Dogs to gra studia Ubisoft, która zaprezentowano na targach w Bostonie. Dziennikarze zdołali zarejestrować kilka chwil z rozgrywki, na których główny bohater gry, haker Aiden, robi rozróbę w Chicago.

Watch-Dogs-banner1

Watch Dogs zostało przywiezione i zaprezentowane na targach PAX East,  które odbywały się wzeszły weekend na terenie Bostonu. Wersja gry była w pełni grywalna, a wprawne oko dziennikarzy było w stanie zarejestrować przypadkowe fragmenty z gameplay’u. Wygląda na to, że główny bohater gry, haker Aiden, naprawdę potrafi namieszać w środowisku Chicago. Akcja toczy się w centrum miasta, kiedy to protagonista gry robi wielką rozróbę, zamieszanie i sprawnie wymyka się lokalnym władzom. Jakość materiału wideo jest słaba, ale nakreśla pokrótce to, z czym będziemy mieli styczność w pełnej wersji gry. Fajnie prezentuje się sylwetka Aidena i chowanie się za elementami środowiska gry, w tym samochodami. Widać że ten element został dopracowany na maksa, bohater może przeskakiwać przez przeszkody, sunąć po maskach samochodów i prowadzić ostrzał.

Tytuł do oficjalnej sprzedaży trafi już 27 maja tego roku. Ubisoft zamierza dać szansę przetestowania gry wielu graczom, stąd też gra trafi na PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksa 360, Xbox One, Wii U, jak również komputery osobiste.

Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed Syndicate kontra Assassin’s Creed Unity – która gra ma lepszą grafikę?

W sieci pojawiło się bardzo ciekawe porównanie grafiki w grach Assassin’s Creed...
Read More