Rozgrywka w Call of Duty: Advanced Warfare na najwyższych poziomach doświadczenia

Call of Duty: Advanced Warfare koncentruje się również na rozgrywkach wieloosobowych, czego dowodem jest kolejny filmik prezentujący zmagania w sieci.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.
Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.

Rozwój bohatera ma bezpośredni wpływ na jego jakość na polu bitwy. Wiedzą o tym twórcy Call of Duty: Advanced Warfare, którzy przygotowali dla nas w miarę interesującą ścieżkę rozwoju żołdaka.

Przygotowano dla graczy aż dziewięć miejsc na ekwipunek. Autorzy gry wprowadzają więc spore możliwości dozbrajania naszego bohatera. W trakcie rozgrywki otrzymamy dostęp do wielu różnych przedmiotów przeznaczonych do wielu zadań. Zdobycie najfajniejszych gadżetów będzie od nas wymagało wypełnienia specjalnych zadań.

W sieci pojawiły się ponadto informacje na temat zamówień przedpremierowych na Call of Duty: Advanced Warfare. Zamówienia są składane hurtowo, bowiem według analizy Cowen and Company, liczba zamówień na grę jest większa o połowę od Ghosts, a nawet o 80 procent od Black Ops II.

Call of Duty: Advanced Warfare pojawi się na rynku w listopadzie. Gra będzie dostępna na Xbox One, PlayStation 4, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych.

[dzięki – http://venturebeat.com/2014/09/30/call-of-duty-advanced-warfare-preorders-are-still-sluggish/]

Written By
More from Patryk

Gobliny vs Gnomy, czyli zapowiedziano dodatek do Hearthstone: Heroes of Warcraft

Firma Blizzard Entertainment, w trakcie imprezy BlizzCon, zapowiedziała dodatek do karcianej gry...
Read More