Rozgrywka w Assassin’s Creed IV: Freedom Cry

Fani Assassin’s Creed wreszcie doczekali się pierwszego dodatku do czwartej odsłony serii. Freedom Cry jest już dostępny, a w sieci pojawiły się pierwsze materiały z rozgrywki.

Ac4_banner

 

Freedom Cry (pol. Krzyk Wolności), opowiada historię Adewale, głównego bohatera rzeczonego dodatku. Postanawia on osiąść na Tulum i przyłączyć się do bractwa asasynów. Kilkanaście lat ciężkiego treningu pod okiem zabójców czyni z niego doskonale wyszkolonego wojownika. Bohater trafia na nową wyspę, która również ma wiele do zaoferowania. Rozszerzenie ma pozwolić na cztery godziny dodatkowej rozrywki. Twórcy udostępniają nam dziewięć misji, które składają się na historię Adewale. Krzyk Wolności różni się jednak tym, iż większość czasu spędzimy na lądzie, ratując niewolników, tocząc kolejne boje i łupiąc skarby.

Generalnie otrzymujemy to samo, tylko z innym bohaterem i mniejszym akwenem wodnym. Assassin’s Creed IV: Freedom Cry cierpi na te same wady co poprzednik, na zwiastunie poniżej widać, iż walka jest prowadzona na tym samym, dość niskim poziomie trudności. Rozszerzenie pojawi się już jutro w oficjalnej sprzedaży dla PlayStation, a dziś dostępne jest dla konsol Microsoftu.

Written By
More from konadmin

PS4 i Xbox One – zapasy

Niedawno informowaliśym Was o tym, że GameStop pozbył się już całego nakładu...
Read More