Rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę? Na pewno nie w Sunset Overdrive.

Sunset Overdrive jest trzecioosobową grą akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Insomniac Games. Ich najnowsza produkcja jest niezwykle humorystyczną strzelaniną osadzoną w otwartym świecie. Sunset Overdrive to tytuł ekskluzywny na Xboksa One, na którego trafić ma już w październiku tego roku.

Czy humorystyczna i kolorowa strzelanina podbije serca graczy?

Jak będzie wyglądała rozgrywka w Sunset Overdrive mogliśmy zobaczyć m.in na tragach E3 podczas konferencji Microsoftu. Trzeba przyznać, że gra wygląda bardzo dobrze, ale na ekranie dzieje się bardzo dużo, co nie sprzyja stałej ilości klatek. Nic dziwnego, że pojawiły się pierwsze informacje, że Sunset Overdrive nie będzie działać na Xboksie One w rozdzielczości 1080p oraz nie będzie utrzymywać 60 klatek na sekundę. Więc jak pod tymi aspektami będzie wyglądać Sunset Overdrive? Serwis Gamingbolt informuje, że najnowsza produkcja Insomniac Games ma utrzymywać 30 klatek na sekundę w rozdzielczości 900p. Mimo, że nie są to oficjalne to wydają się być one jak najbardziej prawdopodobne. Zapewne niedługo doczekamy się komentarza twórców odnośnie tych rewelacji.

Sunset Overdrive to trzecioosobowa gra akcji, która jest ekskluzywną pozycją dla Xbox One. Jest to również debiut firmy Insomniac Games na konsolach Microsoftu. Studio powinniście kojarzyć z takich gier jak Ratchet & Clank czy legendarnego Spyro the Dragom. Poniżej zwiastun prosto z targów E3. 

More from Mikołaj Ciesielski

Zwiastun nowej gry twórców Mercenary Kings

Widać, że Tribute Games. Dopiero co 25 marca miała miejsce premiera Mercenary...
Read More