Rovio Entertainment zapowiada grę Angry Birds 2

Zapowiedziano grę Angry Birds 2, która aktualnie powstaje w siedzibie studia Rovio. Mobilna gra zostanie wydana na system iOS oraz Androida.

Studio Rovio poinformowało właśnie, że trwają aktualnie prace nad grą Angry Birds 2. Tytuł zostanie szerzej zaprezentowany już za dwa tygodnie, jesteście zainteresowani?

Oryginalna gra Angry Birds została wydana pod koniec 2009 roku na iOS i osiągnęła ogromny sukces. W późniejszym okresie tytuł pojawił się niemalże na wszystkich innych systemach i platformach. Rovio jednak do tej pory nie opracowali pełnoprawnej, drugiej odsłony tej udanej gry.

Już 28 lipca w San Francisco ma zostać ujawniona druga część Angry Birds, o czym informuje nas oficjalny plakat promocyjny. Trudno wyrokować, czym zaskoczy nas Angry Birds 2. Konkretów jeszcze nie otrzymaliśmy, ale jeżeli tylko ktoś jest zainteresowany graniem na swoim smartphonie, to możecie poczekać dwa tygodnie na oficjalną prezentację.

Warto również wspomnieć, że popularność tej marki wpłynęła na decyzję twórców o produkcji wielu innych pokrewnych projektów. Otrzymaliśmy przecież samochodówkę Angry Birds GO!, turowe RPG w postaci Angry Birds Epic czy też Angry Birds Transformers. Potencjał jest więc duży, pytanie tylko, czy sequel powtórzy sukces oryginału?

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/rovio-announces-angry-birds-2.html]

angry birds 2 logo

[interaction id=”5554c8cc40f2c57e04086801″]

Written By
More from Patryk

The Last of Us: Remastered ze spotem reklamowym i złotym statusem na PlayStation 4

Autorzy gry The Last of Us: Remastered opublikowali w sieci nowe materiały...
Read More