Rocksteady twierdzą, że poprzednie ich gry nie mogą się równać z Batman: Arkham Knight

Twórcy serii Batman: Arkham wypowiedzieli się na temat gry Batman: Arkham Knight, która w ich rozumieniu wyprzedza wszystko to, co dotychczas stworzyli.

Batman to jedna z absolutnie najbardziej popularnych marek w kinematografii, świecie komiksów, ale również branży gier wideo.
Batman to jedna z absolutnie najbardziej popularnych marek w kinematografii, świecie komiksów, ale również branży gier wideo.

Wszystkie gry z serii Batman: Arkham to produkcję z najwyższej półki, którym absolutnie niczego nie brakowało. Rocksteady jest przekonane o silne nadchodzącego Batman: Arkham Knight. Przedstawiciel studia w osobie Gaza Deavesa z działu marketingu uważa, że najnowsza odsłona serii wyprzedza wszystko to, nad czym pracowano w przeszłości.

”Praca w ostatnich latach nad serią Batman: Arkham była dla nas niebywałym doświadczeniem. Dla ekipy ważne jest więc to, by dać cyklowi taką odprawę, na jaką zasługuje.

Musimy to zrobić nie tylko dla naszych wspaniałych fanów, spośród których wielu towarzyszy nam od Batman: Arkham Asylum. Jesteśmy to również winni sami sobie, by dać satysfakcjonującą konkluzję trylogii, w którą włożyliśmy tyle starań przez ostatnich osiem lat.” – Gaz Daeves, Rocksteady.

Batman: Arkham Knight jest największą, najbardziej rozbudowaną i najładniejszą grą z tej serii. Tytuł ten należy również traktować jako pożegnanie się Rocksteady z tą niezwykle silną i popularną marką. Gracze otrzymają mnóstwo akcji, wielkie miasto, jak również możliwość poprowadzenia Batmobila.

Tytuł pojawi się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Gra będzie prezentowała bardzo wysoki poziom wykonania, tak od strony czysto technicznej, jak również merytorycznej.

[dzięki – http://gamingbolt.com/batman-arkham-knight-the-game-is-leagues-ahead-of-anything-rocksteady-have-ever-done-before]

Nasz bohater!
Nasz bohater!
Written By
More from Patryk

Need for Speed na Xbox One bez rozdzielczości 1080p?

Rozdzielczość, rozdzielczość i jeszcze raz rozdzielczość, czyli to, o co gracze lubią...
Read More