Rocksteady pracuje nad nowym projektem i zaprezentuje go w przyszłym miesiącu?

Rocksteady zaczyna zapraszać do swojej siedziby redakcje z całego świata, celem pokazania, za zamkniętymi drzwiami, nowej gry wideo. Czego możemy się spodziewać po twórcach Batman: Arkham Asylum, jak również Batman: Arkham City?

barman1

Studio Rocksteady odpowiada za dwa wielkie, wysoko ocenione projekty, które osadzono w realiach uniwersum Bruce’a Wayne’a. Chodzi oczywiście o Batman: Arkham Asylum, jak również Batman: Arkham City, który zostały bardzo wysoko ocenione przez branżowych recenzentów. Przy produkcji ostatnie odsłony cyklu, o podtytule Arkham Origins, studio nie brało czynnego udziału w pracach, za projekt odpowiadało Warner Bros. Montreal. W sieci opublikowano ciekawą informację, za pośrednictwem redakcji serwisu IGN, który przyznał się do faktu, iż redakcja została zaproszona na zamkniętą prezentacje nowej gry. Informacja ta została opublikowana na oficjalnym Tweeterze redakcji, gdzie Jan Meijross, napisał że wybiera się z wizytą do Rocksteady Studios, by sprawdzić w akcji ich nowy tytuł. Redaktor został natychmiastowo zapytany o to, kiedy możemy spodziewać się pierwszych rewelacji na temat rzeczonej gry. Oczywistym jest, że w branży dziennikarskiej obowiązuje prawo embarga na udzielanie jakichkolwiek, nie pożądanych informacji, które wygaśnie dopiero w przyszłym miesiącu.

Przedyskutujmy całą sprawę. Czy może chodzić o nową odsłonę przygód nietoperza? Całkiem prawdopodobne, ze względu na fakt, że Arkham Origins nie zamyka wszystkich kwestii fabularnych serii, a raczej je otwiera, ponieważ jest prequelem do dwóch pierwszych części. Odsunięcie Rocksteady od prac nad trzecią odsłoną serii mogło być spowodowane przesunięciem projektantów do prac nad tytułem na nową generację konsol. Może to być oczywiście kompletnie nowe, niemniej ciekawe IP, ale również odświeżona wersja przygód Batmana. Gra z pewnością trafi na PlayStation 4 i Xboksa One – więcej informacji już wkrótce!

dzięki [ videogamer ]

Written By
More from Patryk

Destiny najlepiej sprzedającą się marką w Wielkiej Brytanii

  Destiny bije rekord sprzedażowy w Wielkiej Brytanii jako debiut nowej marki....
Read More