Rockstar wyjaśnia, dlaczego GTA V trafi później na komputery osobiste

Firma Rockstar postanowiła wystosować oficjalny komunikat dotyczący premiery Grand Theft Auto V na komputerach osobistych. Jak wiemy, tytuł ten trafi na rynek dopiero w przyszłym roku.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

W zeszłym tygodniu poznaliśmy oficjalną datę premiery Grand Theft Auto V na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł na konsolach stacjonarnych pojawi się jeszcze w tym roku, zaś komputery osobiste otrzymają grę Rockstar dopiero na początku 2015 roku.

Producenci gry postanowili opublikować w sieci krótkie wyjaśnienie podjętych przez siebie decyzji, bowiem dla fanów niezrozumiałe jest przesunięcie w czasie debiutu na komputerach klasy PC.

”Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, jak wielu graczy jest zainteresowanych reedycją Grand Theft Auto V na nowe systemy i zamierzamy wkrótce podzielić się kolejnymi informacjami na ten temat. Ponadto jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością wprowadzenia Grand Theft Auto V na komputery osobiste. Rzeczona edycja gry wymaga jednak ostatnich szlifów, aby prezentowała upragniony przez nas poziom. Prosimy oczekiwać cierpliwie nowych informacji na ten temat.” – oficjalne stanowisko Rockstar.

Grand Theft Auto V otrzymało również najnowszy zwiastun promocyjny, właśnie z okazji upublicznienia w sieci oficjalnej daty premiery gry. Poniżej możecie rzucić okiem na najnowszy materiał wideo promujący ten gorący tytuł.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/rockstar-explains-grand-theft-auto-v-pc-delay/]

Written By
More from Patryk

WRC 5 znalazło oficjalnego wydawcę w naszym kraju, będzie nim firma Techland

Fani rajdów samochodowych mogą spać spokojnie. WRC 5 długo nie miało wydawcy...
Read More