Rockstar Editor dostępne wraz z premierą GTA 5 na PC

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun trybu Rockstar Editor, który będzie towarzyszył premierzy GTA 5 na komputerach osobistych.

gtav-pc-michael

Firma Rockstar Games zdecydowała się opublikować zwiastun trybu Rockstar Editor. Obróbka filmów i animacji z gry GTA 5 jeszcze nigdy nie była tak efektowna i łatwa w obsłudze. Jest to z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy oczekują jutrzejszej premiery Grand Theft Auto V na komputerach PC.

Rockstar Editor pozwoli zainteresowanym na zapisywanie i edytowanie powtórek. Co więcej, dzięki tej aplikacji gracze będą mogli zgrywać materiały wideo i intuicyjnie je obrabiać. Użytkownicy tej aplikacji będą mili szereg ciekawych możliwości do wykorzystania. Rockstar potwierdza, że edytor pozwoli na tworzenie własnej scenerii (efekty pogodowe).

Na koniec warto wspomnieć, że tworzenie filmów nie będzie się opierać tylko i wyłącznie o tryb fabularny. Nagrywać filmy można będzie również z trybu wieloosobowego GTA Online. Dzięki Rockstar Editor gracze będą mogli upamiętnić swoje wspólne rozgrywki.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/gta-v-pc-introducing-rockstar-editor.html]

Written By
More from Patryk

Recenzja gry Dead or Alive 5: Last Round

Dead or Alive 5: Last Round to ostateczna wersja piątej, i najlepszej,...
Read More