Robert Lewandowski na okładce FIFA 15

Firma Electronic Arts opublikowała oficjalną okładkę gry FIFA 15 w wersji na Xbox One. Na okładce znajdzie się wizerunek najlepszego polskiego piłkarza, czyli Roberta Lewandowskiego.

Firma Electronic Arts zajmuje się zarówno produkcją, jak i wydawaniem gier na konsole oraz komputery PC.
Firma Electronic Arts zajmuje się zarówno produkcją, jak i wydawaniem gier na konsole oraz komputery PC.

Wydawca gry FIFA 15, czyli firma EA Sports, poinformował o obecności Roberta Lewandowskiego na oficjalnej, polskiej okładce gry. W sieci pojawiła się wersja okładki na Xbox One oraz krótki zwiastun z komentarzem naszego wielkiego mistrza. 

Były piłkarz poznańskiego Lecha jest wspierany na okładce gry przez postać Leo Messiego. Ci dwaj piłkarze promowali wcześniej swoimi sylwetkami poprzednią edycję gry. Już wcześniej poznaliśmy konkretne informacje na temat Messiego, który przyozdobił oficjalną okładkę gry FIFA 15 za granicą. 

„Robert Lewandowski od nowego sezonu występuje w nowych barwach – Bayernu Monachium. Gra FIFA 15 cechuje się wyjątkową autentycznością, dlatego również na polskiej okładce gry Robert występuje już w stroju swojego nowego klubu!” – napisano w informacji prasowej.

FIFA 15 trafi na PlayStation 4, Xbox One, komputery osobiste, PlayStation 3, Xboksa 360, Wii, PlayStatoin Vita oraz 3DSa. Wersje na nowe konsole oraz PC będą zaprojektowane w oparciu o nowy silnik graficzny Ignite. Premiera gry została zaplanowana na 25 września tego roku.

2D Boxshot Wizard v1.1

Written By
More from Patryk

Nowa galeria screenów z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

CD Projekt RED opublikowali w sieci nowe screeny z gry Wiedźmin 3:...
Read More