Rob Zombie wyreżyserował zwiastun do Assassin’s Creed: Unity!

W sieci opublikowano najnowszy spot reklamowy gry Assassin’s Creed: Unity. Tym razem jego autorem jest muzyk Rob Zombie. Gra trafi na rynek jeszcze w tym roku.

Assassin's Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.
Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

W San Diego w najlepsze trwa impreza Comic-Con, na której prezentowane są nowe materiały promocyjne z gier wideo. Pojawił się tam również materiał Roba Zombie, muzyka i producenta, który odpowiedzialny jest między innymi za horror filmu Halloween. Jego najnowszym dziełem jest zwiastun gry Assassin’s Creed: Unity, za którą odpowiada firma Ubisoft.

Filmik opowiada o rewolucji we Francji, jej początkach, przyczynach, podłożu historycznym oraz celowości przejęcia władzy przez jakobinów. Materiał zmontowano w komiksowy sposób, a za realizacje ilustracji odpowiedzialny jest Tony Moore. Tego artystę powinniście kojarzyć z oprawy pierwszych komiksów z serii The Walking Dead.

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona serii Ubisoftu. W najnowszej odsłonie  odwiedzimy XVIII-wieczny Paryż, pogrążony rewolucją francuską. Tytuł ten trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One już 31 października tego roku.

Written By
More from Patryk

Nowy dodatek do GTA Online już dostępny!

Firma Rockstar udostępniła dla graczy kolejną aktualizację trybu GTA Online. Dodatek wprowadza...
Read More