Rob Zombie wyreżyserował zwiastun do Assassin’s Creed: Unity!

W sieci opublikowano najnowszy spot reklamowy gry Assassin’s Creed: Unity. Tym razem jego autorem jest muzyk Rob Zombie. Gra trafi na rynek jeszcze w tym roku.

Assassin's Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.
Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

W San Diego w najlepsze trwa impreza Comic-Con, na której prezentowane są nowe materiały promocyjne z gier wideo. Pojawił się tam również materiał Roba Zombie, muzyka i producenta, który odpowiedzialny jest między innymi za horror filmu Halloween. Jego najnowszym dziełem jest zwiastun gry Assassin’s Creed: Unity, za którą odpowiada firma Ubisoft.

Filmik opowiada o rewolucji we Francji, jej początkach, przyczynach, podłożu historycznym oraz celowości przejęcia władzy przez jakobinów. Materiał zmontowano w komiksowy sposób, a za realizacje ilustracji odpowiedzialny jest Tony Moore. Tego artystę powinniście kojarzyć z oprawy pierwszych komiksów z serii The Walking Dead.

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona serii Ubisoftu. W najnowszej odsłonie  odwiedzimy XVIII-wieczny Paryż, pogrążony rewolucją francuską. Tytuł ten trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One już 31 października tego roku.

Written By
More from Patryk

NBA 2K15 za darmo w ten weekend tylko na konsoli Xbox One

NBA 2K15 w najbliższy weekend będzie darmowe dla subskrybentów Xbox Live Gold....
Read More