Risen 3: Władcy Tytanów – ponad trzydzieści minut rozgrywki

Risen 3: Titan Lords to gra z gatunku RPG przygotowana z myślą o PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Tytuł trafi na rynek 15 sierpnia tego roku, dziś możecie zobaczyć pierwsze fragmenty z rozgrywki.

Risen 3: Władca Tytanów to trzecia odsłona sławnej serii z gatunku RPG. Za jej produkcję odpowiadają twórcy klasycznego Gothica.
Risen 3: Władca Tytanów to trzecia odsłona sławnej serii z gatunku RPG. Za jej produkcję odpowiadają twórcy klasycznego Gothica.

Do premiery Risen 3: Titan Lords pozostało jeszcze sporo czasu, ma ona mieć miejsce 15 sierpnia tego roku. Na temat samej gry nadal wiemy stosunkowo niewiele. Autorzy gry, firma Piranha Bytes, również nie jest zbyt rozmowna na ten temat. W sieci zamieszczono jednak materiały prosto z rozgrywki, które to zostały zarejestrowane przez niemieckiego gracza testującego wersję beta. Na poniższym wideo możecie sprawdzić, jak wygląda ten niezwykle ciekawy tytuł. Jest on bardzo podobny do Risen 2: Dark Waters – podobna mechanika, nieznacznie zmieniona grafika oraz animacja bohaterów. Sprawdzona formuła, która cieszy graczy lubujących się w klimatach fantasy.

Risen 3: Władcy tytanów został stworzony na tym samym silniku, co poprzednia odsłona. Więc nie ma się co spodziewać rewolucji, ale powrót do krainy fantasy, gdzie króluje magia może zrobić wiele dobrego i zadowolić fanów klasycznych RPGów. Więcej informacji już wkrótce.

Written By
More from Patryk

Sprzedaż gier: FIFA 15 nadal na szczycie tabeli w Wielkiej Brytanii

FIFA 15 to nadal najlepiej sprzedająca się gra na terenie Wielkiej Brytanii....
Read More