Risen 3: Władcy tytanów – pierwszy zwiastun

Risen 3: Władcy tytanów to kolejna odsłona znanej i lubianej serii RPG od firmy Deep Silver. Tytuł trafi na PlayStation 3 i Xboksa 360. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun gry.

1393019224-risen-3-titan-lords-logo

 

Risen 3: Władcy tytanów zadebiutuje na naszych półkach sklepowych w sierpniu tego roku. Jest to tytuł z gatunku RPG, za którego produkcję odpowiada firma Piranha Bytes. W sieci pojawił się krótki, ale bardzo ciekawy zwiastun promocyjny gry. Możemy na nim zobaczyć starcie rycerza ze zwinną bestią. Całość jest oczywiście świetnie przygotowaną animacją CGI. Na pierwsze fragmenty rozgrywki będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Gra ukaże się na PlayStation 3 i Xboksie 360.

Fabuła gry nakreśla się następująco. Świat gry Risen 3 został porzucony przez bogów. Trwają Wojny Tytanów, ale pojawia się też nowe zagrożenie. Młody wojownik zostaje zaatakowany przez cienie, które pozbawiają go duszy. Rusza odzyskać to, co mu zabrano, podczas gdy świat pogrąża się stopniowo w mroku. Potężnym sojusznikiem może się okazać zdelegalizowana organizacja magów. Aby pozyskać ich pomoc, bohater musi odszukać sanktuarium na Taranis, zwanej też Wyspą Gromu. Pod ochroną Strażników magowie szukają w kopalniach Taranis kryształów przepełnionych magiczną energią. Czy gracz dołączy do Strażników, by móc nawiązać kontakt z magami? A może spróbuje osiągnąć swoje cele w Risen 3 z pomocą jednej z pozostałych frakcji? 

Written By
More from Patryk

Dying Light: The Following – trailer premierowy najnowszego dodatku DLC

The Following to całkiem spore rozszerzenie do gry Dying Light. Techland wprowadza...
Read More