Risen 3: Titan Lords – zwiastun podsumowujący wszystkie informacje na temat gry

Firma Piranha Bytes opublikowała w sieci nowy zwiastun gry Risen 3: Titan Lords, która trafi na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste.

Risen 3: Władca Tytanów to trzecia odsłona sławnej serii z gatunku RPG. Za jej produkcję odpowiadają twórcy klasycznego Gothica.
Risen 3: Władca Tytanów to trzecia odsłona sławnej serii z gatunku RPG. Za jej produkcję odpowiadają twórcy klasycznego Gothica.

W sieci udostępniono najnowszy zwiastun gry Risen 3: Titan Lords, która pojawi się na Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. Materiał filmowy został wykonany z pomysłem. Jego celem jest nakreślenie nam najważniejszych informacji na temat rozgrywki, eksploracji, walki, jak również stara się nam wyjaśnić, dlaczego trzecia odsłona cyklu jest prawdziwym powrotem do korzeni marki.

Narrator opowiada o kluczowych elementach gry, w tym tajemniczych miejscach, które odwiedzimy podczas naszej przygody. Poziom oprawy graficznej uległ znaczącym zmianom względem drugiej części serii, a klimat i charakterystyka otoczenia się zmieniły. Co ciekawe, w tej odsłonie będziemy mogli wcielić się w członka trzeciej frakcji, ponieważ oprócz Magów i Łowców Demonów, dostępna będzie również organizacja piratów Voodoo.

Pamiętajcie również o tym, że w zamówieniach przedpremierowych dostępne na komputery PC są także Edycja Kolekcjonerska oraz limitowana Edycja Władcy Cienia. First Edition, premierowy nakład gry Risen 3: Titan Lords na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, będzie zawierać dodatki DLC Adventure Garb, Fog Island oraz Uprising of the Little Guys.

Przypominamy, że premiera gry Risen 3 zaplanowana jest na 15 sierpnia 2014 r.

Written By
More from Patryk

Gran Turismo Sports na PlayStation 4 już dostępne w zamówieniach przedpremierowych?

Polyphony Digital wcale nie traci czasu i już od jakiegoś czasu pracuje...
Read More