Risen 3: Titan Lords na nowym, efektownym zwiastunie i z datą premiery

Risen 3: Władca Tytanów to bardzo intrygująca pozycja z gatunku RPG, która zostanie wydana na konsolach PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W sieci pojawiła się kolejna animacja, której zadaniem jest promocja gry.

Risen 3: Władca Tytanów to trzecia odsłona sławnej serii z gatunku RPG. Za jej produkcję odpowiadają twórcy klasycznego Gothica.
Risen 3: Władca Tytanów to trzecia odsłona sławnej serii z gatunku RPG. Za jej produkcję odpowiadają twórcy klasycznego Gothica.

Trzeba przyznać, że fani gatunku role play game mają ostatnio sporo powodów do zadowolenia. Na dniach debiutuje świetne Bound by Flame, gdzieś tam w oddali mieni się Dragon Age: Inkwizycja oraz Sacred 3. Niemniej ciekawie zapowiada się gra Risen 3: Władcy Tytanów, nad którą pracuje zespół Piranha Bytes. W sieci pojawiła się kolejna animacja promująca ten tytuł, którą po prostu trzeba zobaczyć. Jest to kolejne starcie dzielnego rycerza z mrocznym demonem. Mimo iż jest to tylko animacja, to daje do myślenia i prezentuje nam charakter rozgrywki, bardziej mroczny, ciemny i niespokojny. Poprzednie odsłony Risena były bardzo przystępne dla graczy, kolorowe oraz utrzymacie w charakterystyce fantasy. Tym razem Piranha Bytes serwuje nam klimat dark fantasy, który ostatnio jest eksponowany w innych grach, ot chociażby Dark Souls II

Deep Silver, wydawca gry, zapowiedział jej oficjalną premierę na 15 sierpnia tego roku. Gra została zapowiedziana jeszcze na aktualne platformy, a więc PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Szpila jest robiona w oparciu o autorski silnik Piranha Bytes, który został wykorzystany przy okazji projektowania poprzedniej odsłony serii. Jesteście zainteresowani Risen 3: Titan Lord?

[dzięki – videogamer]

Written By
More from Patryk

Far Cry 4 w 1080p i 30 klatkach na sekundę na konsolach nowej generacji

Autorzy gry Far Cry 4 ujawnili ostateczną rozdzielczość, w jakiej gra będzie...
Read More