Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition na PlayStation 4 w 1080p

Firma Deep Silver zdecydowała się zapowiedzieć grę Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition na PlayStation 4. Tak, gra będzie działała w 1080p.

risen-3-titan-lords-enhanced-edition

Gra Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition pojawi się na PlayStation 4 już 21 sierpnia w wersji cyfrowej. Odświeżona edycja gry Deep Silver ma działać w rozdzielczości 1080p i 30 klatkach na sekundę.

Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition to spore zaskoczenie, ale z pewnością przyjemne dla wszystkich fanów klasycznego gatunku RPG na PlayStation 4. Trzecia część serii Piranha Bytes jest całkiem niezła, utrzymana w fajnym, bliskim serii Gothic klimacie.

Twórcy gry zapowiadają szereg usprawnień rozgrywki w wersji na PlayStation 4. Oprócz podwyższonej rozdzielczości do 1080p producent dopracował oświetlenie, cieniowanie, animację bohaterów oraz system walki.

Dodatkowo Piranha Bytes zapowiedziała udostępnić odświeżoną wersję gry wraz z publikowanymi dodatkami DLC. Oczywiście na PlayStation 4 gameplay będzie obsługiwał możliwość Share Play oraz Remote Play.

Risen 3: Titan Lords Enhanced Edition kosztuje około 40 euro na platformie PlayStation Store. Jesteście zainteresowanie, bo jak z pewnością.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/05/risen-3-titan-lords-enhanced-edition.html]

Written By
More from Patryk

Rekordowa sprzedaż NBA 2K16 na PlayStation 4 i Xbox One

Gry z serii NBA zawsze cieszyły się dużą popularnością, ale na ”świeczniku”...
Read More