Rise of the Tomb Rider jednak tylko na Xbox One?

Wszyscy czekamy na wielki powrót Lary Croft w grze Rise of the Tomb Raider na Xbox One. Wiemy że ma to być czasowy exclusive dla Microsoftu, ale czy aby na pewno?

Rise of the Tomb Raider to z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych gier aktualnie na rynku. Lara Croft na Xbox One może zostać królową targów E3 2015, bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że właśnie tam otrzymamy pierwszy gameplay z gry?

Rise of the Tomb Raider to kontynuacja historii Lary Croft z gry Tomb Riader (2013).
Rise of the Tomb Raider to kontynuacja historii Lary Croft z gry Tomb Riader (2013).

Na australijskim Twitterze firmy Microsoft pojawił się wpis z grafiką dostępnych tytułów na Xbox One. Pojawiły się tam wielkie marki, a wśród nich również gra Rise of the Tomb Raider.

Microsoft Australia jest przekonane o tym, że gra nie będzie okresowo ekskluzywna dla Xbox One, ale w pełni ekskluzywna na tej konsoli. Oznacza to tyle, że właściciele PlayStation 4 oraz komputerów osobistych obejdą się smakiem.

Myślę że trzeba poczekać na targi E3 2015 oraz wielką konferencję Microsoftu. Potrwa ona aż 90 minut, a więc w trakcie tej prezentacji powinniśmy usłyszeć i zobaczyć wiele ciekawych zapowiedzi.

[dzięki – https://twitter.com/XboxAustralia]

xbox one exclusives

[interaction id=”5556fc1540f2c57e041d856b”]

Written By
More from Patryk

PlayStation 4 z trzema grami w ofercie sklepów Biedronka

W ofercie sklepów Biedronka możemy znaleźć często bardzo ciekawe książki, filmy na...
Read More