Rise of the Tomb Raider z trybem Endurance

Crystal Dynamics nie przestaje rozwijać swoją superprodukcję w postaci Rise of the Tomb Raider na konsolę Xbox One oraz Xboksa 360. Teraz czas na dodatkowy tryb rozgrywki.

W sieci pojawiły się informacje dotyczące nowego trybu rozgrywki w grze Rise of the Tomb Raider. Tytuł otrzyma dodatkowy tryb zabawy, w sumie to płatne DLC – Tryb wytrzymałości. Dodatek został wyceniony na 35 zł oraz udostępniony jedynie dla posiadaczy wersji Xbox One.

”To ostateczna próba: kobieta kontra dzika przyroda, w której Lara musi wspiąć się na wyżyny swoich możliwości i przetrwać jak najdłużej wśród niekończących się, bezwzględnych krajobrazów. Ogień zużywa zapasy drewna, zimno zabija nieprzygotowanych wędrowców, pożywienie przywraca zdrowie, a wszystko trzeba samodzielnie schwytać, znaleźć lub wytworzyć. Zaczynasz, nie mając nic i wszystko musisz znaleźć.” – czytamy w opisie rozszerzenia DLC.

Jak nietrudno więc się domyślić, rozszerzenie w głównej mierze skupia się na przetrwaniu w trudnych warunkach, wzorem gier takich jak Stranded Deep czy The Long Dark. Poniżej możecie obejrzeć spory fragment rozgrywki z omawianego dodatku DLC.

Gra Rise of the Tomb Raider w listopadzie pojawiła się na Xboksie One i Xboksie 360, gdzie spotkała się głównie z bardzo przychylnymi opiniami recenzentów. W efekcie produkcja może się pochwalić średnią ocen na poziomie 86/100 (Metacritic). Pamiętajcie również, że w planach jest edycja na PlayStation 4.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=LT7TmSCW6Is” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Call of Duty: Black Ops III będzie czymś wyjątkowym – twierdzą twórcy

Firma Activision zachwala grę Call of Duty: Black Ops 3 twierdząc, że...
Read More