Rise of the Tomb Raider – uważajcie na błąd, który uniemożliwia przejście gry

Rise of the Tomb Raider to świetna gra, ale niestety również posiadająca niewielkie błędy. Jeden z nich uniemożliwia ukończenie gry, dlatego się go wystrzegajcie.

W sieci pojawiły się informacje dotyczące pewnego błędu gry Rise of the Tomb Raider, który uniemożliwia ukończenie gry. Wspomniany błąd występuje na poziomie „Akropol”. Pamiętajcie, aby absolutnie nie zapisywać gry albo wychodzić z niej zaraz przed basenem prowadzącym do grobowca w Dolinie Geotermicznej.

Ze względu na charakter błędu, warto pamiętać, że nie dotyka on wszystkich graczy, jednak ci którzy stali się jego ofiarami nie mogą ukończyć gry Rise of the Tomb Raider. Przedstawiciele Crystal Dynamics są już świadomi problemu. Twórcy gry przyznali niestety, że błąd wprowadza sporo zamieszania do zapisanego stanu gry i choć pracują właśnie nad aktualizacją. Ponadto podkreślają, że nie będą oni w stanie ingerować w indywidualne stany zapisu graczy.

Podsumowują, oznacza to mniej więcej tyle, że osoby które napotkały ten błąd będą zmuszone rozpocząć całą kampanię Rise of the Tomb Raider od początku.

Jak widać, nawet najlepszym producentom gier wideo zdarzają się przykre błędy, które wychodzą dopiero po premierze gry. Warto to sprawdzić i mieć w pamięci, że do momentu publikacji aktualizacji również Wy będziecie narażeni na przykre konsekwencje utraty zapisanej gry. Mam nadzieję, że Wam się to nie przytrafiło, co?

[interaction id=”56371e2641d4754d14e310f7″]

Written By
More from Patryk

WWE 2K15 – recenzja

WWE 2K15 to bijatyka traktująca o wrestlingu amerykańskim, która dostępna jest na...
Read More
  • guest

    Hej, właśnie kupiliśmy z moim narzeczonym RotTombRaider oczywiście na PS4 i napotkaliśmy błąd! W scenie z misiem gra po prostu się wyłączyła. Pojawiła się niebieska plansza i komunikat o błędzie aplikacji… Wtf? Szczerze powiedziawszy byliśmy ciekawi tej sceny w której już prawie zalatwilismy misia Uszatka a gra przerwała się dokładnie w momencie kiedy miał rozpocząć się finałowy filmik. Potem save kontynuował sie juz od momentu kiedy to miś został zgladzony. Trochę nam to popsuło zabawę. Spotkało Was coś takiego? Dno dna! Grrrr