Rise of the Tomb Raider potwierdzony na PlayStation 4 i pecety

Gra Rise of the Tomb Raider pojawi się na PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. To już oficjalne stanowisko potwierdzone przez Square Enix oraz Crystal Dynamics.

Rise of the Tomb Raider to okresowy exclusive dla Xbox One, ale na innych platformach gra również się pojawi. Wcześniej właściciele PlayStation 4 wręcz obawiali się, że nigdy w najnowszą odsłonę przygód Panny Croft nie zagrają, ale Square Enix wyjaśnia status tej gry.

Gra studia Crystal Dynamics pojawi się na Xbox One oraz Xboksie 360 już w połowie listopada tego roku. Inne platformy, w domyśle PlayStation 4 oraz pecety, muszą poczekać do 2016 roku.

W przypadku konsoli Sony sytuacja wygląda następująco – gra Rise of the Tomb Raider ma pojawić się pod koniec przyszłego roku. Użytkownicy poczciwych pecetów zagrają nieco szybciej, bo już na początku 2016.

Ta wiadomość ucina wszystkie spekulacje i rozwiązuje ”problem” ekskluzywności tej gry na Xbox One. Podsumowując, Microsoft zrobił świetny interes, bo i tak oczywistym jest, że wszyscy fani rzucą się w pierwszej kolejności na wersję dla konsoli Microsoftu. Można również przypuszczać, że już niebawem zostanie zapowiedziany bundle pack Xbox One z grą Rise of the Tomb Raider.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/07/23/square-enix-reveals-ps4-and-pc-release-windows-for-rise-of-the-tomb-raider/]

lara_croft_evolution

[interaction id=”5556fc1540f2c57e041d856b”]

Written By
More from Patryk

Dead Island trafi na ekrany kin, jesteście zainteresowani?

W sieci pojawiły się informacje na temat ekranizacji gry Dead Island. Firma...
Read More