Rise of the Tomb Raider pojawi się na PlayStation 3 oraz Xboksie 360?

W sieci pojawiły się zaskakujące informacje na temat kontynuacji Tomb Raider z roku 2013. Okazuje się, że serwis Amazon oraz oficjalna strona Xboksa zamieściły w ofercie wersję na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Lara Croft to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek gier wideo.
Lara Croft to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek gier wideo.

Sieć sklepów Amazon jest źródłem bardzo intrygujących informacji na temat gry The Rise of the Tomb Raider. Okazuje się, że na ich oficjalnej stronie można już składać zamówienia na rzeczony tytuł, co ciekawe, również w wersji na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Square Enix potwierdziło na ten moment, że najnowsza odsłona trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Jak się jednak okazuje, szansę na ogranie nowych przygód Lary Croft będą mieli również właściciele starszych konsol. Tytuł został ogłoszony podczas tegorocznych targów E3, które odbywały się na przestrzeni zeszłego tygodnia. Gra ma trafić do oficjalnej sprzedaży w Święta Bożego Narodzenia roku 2015. Czy również w wersach na wyżej wymienione platformy?

Restart marki debiutował w ubiegłym roku, oczywiście z myślą o komputerach osobistych, oraz PlayStation 3 i Xboksie 360. W późniejszym okresie, na początku tego roku, Crystal Dynamics pokusiło się o konwersję gry w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One. Już wtedy przechwalano się, jaką mocą obliczeniową dysponują urządzenia Sony i Microsoftu. W Rise of the Tomb Raider ponownie pokierujemy losami niestrudzonej Lary Croft. Czy w wersjach na past geny? To się okaże wkrótce.

Written By
More from Patryk

Wysokiej jakości galeria i nowy zwiastun Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Hideo Kojima udostępnił w sieci wysokiej jakości screeny z gry Metal Gear...
Read More