Rise of the Tomb Raider ma osiągnęło już złoty status, gra jest zatem gotowa do sprzedaży

Rise of the Tomb Raider to najważniejsza gra ekskluzywna tego roku dla konsoli Xbox One. Tytuł Crystal Dynamics uzyskał własnie złoty status, co oznacza, że jest już ukończony i gotowy do sprzedaży.

Długo oczekiwane Rise of the Tomb Raider otrzymało upragniony przez fanów złoty status. Gra jest gotowa do premiery, 10 listopada, na konsolach Xbox One oraz Xboksie 360.

Do premiery przygody Lary Croft na wyżej wymienionych konsolach pozostał już zatem miesiąc. Cóż to jest w obliczu czasu, który upłynął od poprzedniej odsłony serii. Dopiero ostatnio nastąpił wysyp materiałów wideo z gry Rise of the Tomb Raider. Wiemy o tej grze naprawdę sporo, ma być niezwykle rozbudowana, etapy będą zróżnicowane, a gracz będzie mógł wybierać wiele ścieżek do konkretnego celu. Grafika też wygląda całkiem przyzwoicie, szczególnie jej niesamowita stabilność.

Teraz zostaje tylko wysłać ukończoną grę do tłoczni i wydrukować okładki Rise of the Tomb Raider. Oczywiście zapraszam Was do zapowiedzi gry w linku poniżej oraz na Projekt Konsola, bo materiałów z Rise of the Tomb Raider nie powinno zabraknąć w okolicach premiery.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/lara-croft-deviantart.jpg”]

[interaction id=”5608ff95f7217adc4bc19995″]

Written By
More from Patryk

Dobre wiadomości dla fanów Microsoftu – cena Xbox One już nie wzrośnie

W sieci pojawiła się bardzo interesująca wypowiedź Michaela Pachtera, znanego analityka Wedbush...
Read More