Rise of the Tomb Raider już można zamawiać na PlayStation 4?

Rise of the Tomb Raider jest coraz bliżej premiery na PlayStation 4. Dziś w sieci pojawiła się kolejna przesłanka ku temu, aby przygotowywać konsolę Sony na debiut Lary Croft.

Gra Rise of the Tomb Raider została zauważona w ofercie sklepu internetowego Harvey Norman z Australii. Tyle tylko, że mowa tutaj o zamówieniu na edycję PlayStation 4.

Gracze otrzymują możliwość złożenia zamówienia przedpremierowego na grę Rise of the Tomb Raider w cenie 88 $ AUD. Już wcześniej pojawiały się podobne wpisy, ale dzisiejszy jest niezwykle przekonujący. Oczywiście można zamawiać również grę w wersji na Xbox One.

Rise of the Tomb Raider jest jedną z ekskluzywnych, jak widać okresowo, gier na konsolę Microsoftu. Square Enix jest związane umową partnerską z Redmond, ale wydawca nadal nie ujawnił informacji na temat edycji na PlayStation 4. To że ona powstanie, jest coraz bardziej prawdopodobne.

Dla wielu z Was niniejsza oferta w sklepie internetowym Harvey Norman jest potwierdzeniem kolejnej, potężnej premiery na PlayStation 4. Trzeba się jednak uzbroić w cierpliwość i czekać na oficjalne stanowisko Sony bądź producentów w tej sprawie.

[dzięki – http://www.psu.com/news/27430/Rise-of-the-Tomb-Raider-PS4-listed-on-Aussie-retailer]

rise of the tomb raider ps4

[interaction id=”5556fc1540f2c57e041d856b”]

Written By
More from Patryk

Sprawdźcie siedem powodów, dla których warto kupić inFamous: First Light

PlayStation Polska EXTRA opublikowało bardzo fajny materiał na temat samodzielnego dodatku do...
Read More