Rise of the Tomb Raider – jeszcze więcej Lary Croft w jakości HD

Zbliżając się do sklepowej premiery gry Rise of the Tomb Raider warto jest rzucić okiem na kolejną porcję materiałów wideo. Dzisiaj zamieszczono czysty gameplay w jakości High Definition na Xbox One.

Odkąd gra Rise of the Tomb Raider jest dostępna w Północnej Ameryce gracze mogą prezentować nowe, niczym nie skrępowane materiały wideo z produkcji Crystal Dynamics. Dzisiaj możecie zobaczyć aż cztery nagrania w wysokiej jakości High Definition na konsoli Xbox One.

Trzeba przyznać, że gra studia Crystal Dynamics świetnie wygląda i jest również świetnie oceniana przez zagranicznych recenzentów. Warto również zapoznać się ze szczegółową analizą ekipy Digital Foundry, która testowała grafikę Rise of the Tomb Raider.

Sama gra to oczywiście więcej, ładniej i lepiej. Crystal Dynamics przygotowali dla graczy duże środowisko gry, połowicznie otwarte przestrzenie oraz zróżnicowane lokacje. Lara Croft przemierzy ośnieżone góry Syberii, pustynię, kampusy wojskowe, czy też zapomniane grobowce. Te ostatnie mają zostać rozwinięte w Rise of the Tomb Raider i stanowić dla grających wyzwanie.

Cóż, już w najbliższy piątek będziecie mogli zapoznać się z najnowszymi przygodami odważnej Lary Croft. Tytuł zapowiada się niesamowicie i wygląda na to, że będzie to najlepsza gra w historii cyklu, a może i gra roku 2015, jak myślicie?

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Sześć pierwszych gier z cyklu stworzonych zostało przez Core Design, zaś następne przez Crystal Dynamics. Dotychczas nakręcone zostały dwa pełnometrażowe filmy aktorskie (Tomb Raider oraz Tomb Raider: Kolebka Życia) z Angeliną Jolie w roli głównej. Gry z serii sprzedały się w łącznej liczbie ponad czterdziestu dwóch milionów egzemplarzy, co czyni Tomb Raidera jedną z najlepiej sprzedających się serii gier wideo w historii. Najwyższe wyniki sprzedaży osiągnął Tomb Raider (2013), który znalazł ponad 8,5 mln nabywców.[/efsnotification]

 

 

 

Written By
More from Patryk

Rewelacyjna galeria screenów z gry F1 2015

F1 2015 to jedna z najładniejszych gier wyścigowych na rynku. Potwierdza to...
Read More