Rise of the Tomb Raider – gameplay oraz fotki z gry na Xboksa 360

W sieci pojawił się kolejny gameplay z gry Rise of the Tomb Raider oraz galeria screenów. Tytuł został jednak teraz zaprezentowany na konsoli Xbox 360 i trzeba przyznać, że wygląda całkiem nieźle.

Kilka dni temu mogliście zobaczyć pierwsze porównanie graficzne gry Rise of the Tomb Raider na konsolach Xbox One oraz Xboksie 360. Dziś w sieci opublikowano kolejne materiały promujące najnowsze przygody Lary Croft. Tym razem jednak skoncentrowano się głównie na edycji na konsolę Xbox 360. Tytuł wygląda świetnie i warto jest się nim zainteresować, jeżeli nie macie jeszcze najnowszej konsoli Microsoftu.

Generalnie można śmiało napisać, że Rise of the Tomb Raider na starszej konsoli Microsoftu będzie bardzo dobrą konwersją, która prezentuje wymagany poziom. Gra wygląda bardzo podobnie do tego, co mieliśmy okazję zobaczyć w momencie premiery oryginalnego Tomb Raider na Xboksie 360. Schludne otoczenie, przyjemna sylwetka Lary Croft oraz bardzo dobre oświetlenie. Oczywiście jeżeli tylko macie konsolę Xbox One, to jak najbardziej polecam zainwestować w taką wersję gry, aby cieszyć się nowym Tomb Raiderem w pełni.

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć najnowszej gry Crystal Dynamics, która została przygotowana na Xboksa 360 przez studio Nixxes. Ekipa wcześniej pracowała nad przygotowaniem znakomitego Tomb Raider: Definitive Edition i z pewnością nie zawiedzie również tym razem. Zdjęcia, jak również gameplay gry prezentują dobry poziom, czy Wy też jesteście tego samego zdania, co ja?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/rise-of-the-tomb-raider-xbx-360-1.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/rise-of-the-tomb-raider-xbx-360-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/rise-of-the-tomb-raider-xbx-360-3.jpg”]


۞ przez h2150799

Written By
More from Patryk

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes – jak gra wygląda na PC?

W sieci pojawiły się screeny z gry Metal Gear Solid V: Ground...
Read More