Ride z nową galerią screenów oraz gameplay trailerem

Ride to produkcja studia Milestone, które jest przygotowane do wielkiej premiery gry na platformach nowej generacji. Mamy nowe screeny oraz gameplay trailer.

RIDE to szansa na bardzo ciekawą grę motoryzacyjną dla fanów motocykli!
RIDE to szansa na bardzo ciekawą grę motoryzacyjną dla fanów motocykli!

Specjaliści ze studia Milestone przygotowali dla graczy kolejną porcję gameplayu oraz screenów z gry Ride. Gra jest już gotowa do marcowej premiery na systemach PlayStation 4, Xbox One, ale również starszej generacji konsol oraz PC.

W sieci udostępniono kilka nowych ujęć z rozgrywki oraz gameplay, dzięki któremu gracze mogą zobaczyć, jak Ride wygląda w ruchu. Filmik został przygotowany niezwykle efektownie i zachęca do zakupu gry. Ride idzie za przykładem legendarnego Tourist Trophy od Polyphony Digital. Tym razem gracze otrzymają dostęp do szerokiej gamy pojazdów, tras oraz opcji tuningu.

Ride udostępni graczom ponad 100 modeli wszelakich motocykli, wśród których znajdą się pojazdy z klas:
  • Superbikes
  • Supersports
  • Naked Bikes
  • Historic Bikes

Milestone przechwala się, że w trakcie produkcji gry przykładano niezwykłą wagę do wiernego odwzorowania wszystkich modeli. Oprawa graficzna robi wrażenie, choć oczywiście Ride nie stara się na siłę równać do poziomu Forza Horizon 2 bądź też Driveclub.

Motocykle z Ride trafią na rynek już 20 marca tego roku w wersjach na PS4, PS3, Xone, X360 oraz PC. Czekamy z niecierpliwością.

[dzięki – http://blog.eu.playstation.com/2015/03/05/bike-racer-ride-comes-ps4/]

Written By
More from Patryk

Twitch chwali się statystykami za rok 2014

Platforma Twitch.tv postanowiła przedstawić konkretne statystyki dotyczące działalności w roku 2014. Kierownictwo...
Read More