Ride od studia Milestone zapowiada się wyśmienicie

Firma Milestone opublikowała świeże materiały z gry wyścigowej Ride. Otrzymaliśmy trailer oraz galerię screenów.

Ride może być bardzo aktrakcyjną ofertą dla fanów motoryzacji!
Ride może być bardzo aktrakcyjną ofertą dla fanów motoryzacji!

Wydawnictwo Bandai Namco oraz studia Milestone zapowiedziały, iż wyścigowa gra Ride pojawi się wiosną 2015 roku na rynku. Tytuł przygotowany jest z myślą o PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych.

Wyścigowy symulator z motocyklami w rolach głównych to intrygująca zapowiedź w dzisiejszych czasach. Milestone, znani z serii WRC czy też MotoGP, przygotowali dla graczy pierwsze ujęcia z rozgrywki na screenach oraz charakterystyczny zwiastun.

Autorzy zapowiedzieli udostępnienie gry wyścigowej z naciskiem na symulację. Tytuł ma zawierać liczbę stu licencjonowanych maszyn różnych producentów oraz różnych kategorii wyścigowych. Najpewniej możemy liczyć na klasyczne motocykle sprzed lat, ale również dzisiejsze mocarne maszyny. Tytuł pozwoli jeździć po oficjalnych trasach, historycznych obiektach oraz trasach miejsckich.

Poniżej możecie rzucić okiem na pierwsze zdjęcia z rozgrywki, ale również krótki zwiastun. Czekamy z niecierpliwością, bowiem rzeczone Ride ma szansę wypełnić bardzo interesującą niszę dla fanów motoryzacji.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2014/12/bandai-namco-publishing-ride-coming.html]

Written By
More from Patryk

Pierwsze oceny Transformers: Rise of the Dark Spark

Activision wypuści na rynek kolejną odsłonę gier o tematyce Transformersów. W sieci...
Read More