Reżyser Transformers: Age of Extinction prezentuje eksplozje w swoim najnowszym filmie

Michael Bay to reżyser filmowy, który pracował ostatnio nad Transformers: Age of Extinction, które możecie aktualnie oglądać w kinach na terenie naszego kraju. Zapraszamy za kulisy tej produkcji.

Tranformersy są niezwykle popularne wśród graczy, gry z ich udziałem są przepełnione akcją.
Tranformersy są niezwykle popularne wśród graczy, gry z ich udziałem są przepełnione akcją.

Od kilkunastu dni możemy oglądać w polskich kinach film Transformers: Wiek Zagłady. Jest to czwarta z kolei ekranizacja niezwykle popularnych na całym świecie świata robotów, która została przygotowana z niezwykłym rozmachem. Za reżyserię odpowiada Michael Bay, który w czwartej części zaaplikował najwięcej efektów specjalnych, w tym fenomenalnie wyglądających eksplozji oraz wybuchów. Zastanawialiście się kiedy, w jaki sposób ogień, iskry i ogromne eksplozje są przygotowywane przez ekipę filmową?

Serwis IGN opublikował krótki reportaż na ten temat, który zawiera również komentarz samego reżysera Transformers: Age of Extinction. Michael Bay pokrótce opowiada o pracach nad tym filmem, przygotowaniem scenografii oraz pirotechnice. Czwarta odsłona została ostro potraktowana przez recenzentów filmowych, ale nie można jej odmówić wysokiej jakości wykonania, natężenia akcji oraz efekciarstwa. Film ten nie posiada głębokiej fabuły, ale to nie ta kategoria kinematografii. Tranformersy według mnie dają radę, a dzięki poniższemu filmikowi możemy sprawdzić, w jaki sposób generuje się wybuchy do filmów takich jak ten.

Written By
More from Patryk

DriveClub musi zostać przeprojektowane, a premiera gry przesunięta

DriveClub to sieciowe wyścigi dedykowane konsoli PlayStation 4. Gra miała ukazać się...
Read More