Reżyser gry Mafia 3 zdradza szczegóły na temat tej produkcji

Mafia 3 to gra targów gamescom 2015. Zapowiedź, która rozbudziła wyobraźnię tysięcy, jak nie milionów fanów marki. Twórca gry zdecydował się ujawnić więcej szczegółów na jej temat.

Hayden Blackman to dyrektor kreatywny ze studia Hangar 13, który odpowiada za grę Mafia 3. Spotkał się on z Larrym Hrybem, aby przedyskutować kondycję gry oraz podzielić się kilkoma pikantnymi informacjami na jej temat.

Producent był wypytywany głównie to, jak wygląda otwarta struktura świata gry w trzeciej Mafii i czy będzie podobna do aktualnych gier tego typu. Blackman odpowiedział, że miasto będzie rozbudowane, ale jego struktura przypominać ma również schematy z poprzedniej odsłony serii. Twórcy w Mafia 3 chcą jednak zamieścić więcej aktywności i zadań pobocznych. Miasto ma żyć i dawać frajdę z jego eksploracji.

Co ciekawe, Mafia 3 pozwoli na korzystanie z finisherów w walce. Ma być ich naprawdę sporo i będą różnić się w zależności od używanej broni. To niby nic nowego w grach wideo, ale w grach tego typu, to jest ciekawy patent.

Mafia 3 przygotowywana jest z myślą o PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. O tym tytule możecie posłuchać w poniższym materiale wideo.

[interaction id=”55914b419903ebaf495aa4c4″]

Written By
More from Patryk

PlayStation Experience 2015: ujawniono grę Ace Combat 7

Na imprezie PlayStation Experience 2015 zaprezentowano również nową odsłonę kultowej serii Namco...
Read More