Rewelacyjne fragmenty rozgrywki z Metal Gear Online

W sieci pojawiły się kolejne informacje dotyczące Metal Gear Online, które wcześniej zapowiadał twórca gry Hideo Kojima. Mamy pierwsze fragmenty rozgrywki.

Metal Gear Solid to niezwykle popularna marka w branży gier wideo, która cechuje się bardzo wysokim poziomem wykonania i filmowością.
Metal Gear Solid to niezwykle popularna marka w branży gier wideo, która cechuje się bardzo wysokim poziomem wykonania i filmowością.

Na ten moment czekali wszyscy fani marki Metal Gear Solid. Hideo Kojima ze studia Kojima Productions na uroczystości The Game Awards ujawnił nowe materiały wideo z trybu wieloosobowego do gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

Poniżej możecie obejrzeć rewelacyjny materiał wideo przedstawiający rozgrywki wieloosobowe w Metal Gear Online. Tryb ten wprowadza masę nowych rozwiązań oraz usprawnień do rozgrywki – nowe gadżety, sposoby infiltracji, ataków, zakradania się do przeciwników, współpraca z innymi graczami oraz postać Snake’a.

Materiał zaprezentowany podczas wspomnianej uroczystości możecie obejrzeć poniżej. Metal Gear Online będzie trybem rozgrywek wieloosobowych w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, na którego premierę czekamy z niecierpliwością.

Written By
More from Patryk

Impreza LEGO Video Games już w ten weekend w Lublinie

Szykuje się kolejna weekendowa impreza z serii Lego Video Games. Tym razem...
Read More