Rewelacyjne efekty pogodowe w Project CARS na PlayStation 4

Kolejny gameplay z gry Project CARS został opublikowany w sieci. Autorzy nagrania chcą zaprezentować zmienne warunki atmosferyczne na PlayStation 4.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Project CARS to świetnie zapowiadająca się gra wideo, która pojawi się konsolach stacjonarnych oraz komputerach PC. W sieci pojawił się nowy gameplay mający na celu zaprezentować zmienne warunki atmosferyczne w wersji na PlayStation 4.

Oczywiście gameplay jest zrealizowany bardzo efektownie, aby rzucić nowe światło na oprawę graficzną Project CARS. Grafika na PlayStation 4 prezentuje się niezwykle wyśmienicie, szczególnie biorąc pod uwagę fakt wyścigu w strugach deszczu. Autorzy nagrania opublikowali je na serwisie YouTube. Gameplay ukazuje skąpaną w deszczu trasę Laguna Seca, która również pojawi się w grze Project CARS.

Project CARS pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste już 17 marca na naszym rynku. Rzućcie okiem na gameplay poniżej, z pewnością Was zainteresuje.

[dzięki – http://www.psu.com/news/25782/Project-CARS-new-weather-effects-need-to-be-seen-to-be-believed—is-this-PS4s-best-looking-racer]

Tags from the story
, , , , , , ,
Written By
More from Patryk

Tony Hawk’s Pro Skater – twórcy zapowiadają nową odsłonę serii

Firma Activision, wespół z osobą Tony’ego Hawk’a ogłosili, że pracują nad kolejną...
Read More