Respawn Entertainment, twórcy Titanfall pracują już nad nowym projektem

Respawn Entertainment, odpowiedzialne za ciepło przyjęte przez graczy Titanfall, pracuje aktualnie nad nowym projektem, o czym poinformowali w sieci.

Titanfall to jedna z ciekawszych, nowych marek z gatunku FPP w ostatnich latach.
Titanfall to jedna z ciekawszych, nowych marek z gatunku FPP w ostatnich latach.

Studio Respawn Entertainment w zeszłym roku przysłużyło się świetnie przygotowaną, wieloosobową strzelaniną Titanfall, która pojawiła się na konsolach Xbox One, Xboksie 360 oraz PC. Zespół, na którego czele stoi Vince Zampella potwierdził, jakoby wydzielono grupę projektantów do prac nad nową marką. Co więcej, zespołem tym ma pokierować Stig Asmussen, który to wcześniej pracował nad grą God of War 3.

”Aktualnie nie naciskamy na nowy zespół i nie czujemy presji związanej z nowym projektem. Jedno jest pewne, to że pracujemy nad nim. Stig jest kimś, kogo znam od dawna i darze go wielkim szacunkiem. W przeszłości wykonał wspaniałą pracę przy swoich grach. Rozmawiałem z nim zaraz po tym, jak odszedł z Sony, zaproponowałem mu dołączenie do zespołu i on to zrobił” – Vince Zampella, Respawn Entertainment.

Wspomniany Vince Zampella, czyli dyrektor generalny studia Respawn Entertainment, nie ujawnia informacji na temat tego projektu. Kilka miesięcy temu pojawiły się informacje na jego temat. Nie wiadomo jeszcze, czy wydaniem gry zajmie się koncern Electronic Arts, ale jedno jest pewne, jego zapoczątkowanie nie wpłynie negatywnie na kontynuację Titanfall.

Titanfall dostępny jest na Xbox One, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych.

[dzięki – http://www.videogamer.com/xboxone/titanfall/news/respawn_has_a_second_team_working_on_a_non-titanfall_related_game.html]

Titanfall okazało się być bardzo udaną grą na Xbox One, która przyciągnęła przed telewizory miliony graczy!
Titanfall okazało się być bardzo udaną grą na Xbox One, która przyciągnęła przed telewizory miliony graczy!

 

Written By
More from Patryk

Sprawdź jak projektowano efekty wizualne w inFamous: Second Son

Sucker Punch udostępnili bardzo ciekawe materiały wideo prezentujące fenomenalnie przygotowaną grafikę w...
Read More