Resident Evil Zero HD Remaster zapowiedziane na PS4, Xbox One, PC, PS3 oraz Xbox 360

Firma Capcom zdecydowała się zapowiedzieć grę Resident Evil 0 HD Remaster na PlayStation 4, Xbox One, Xboksa 360 oraz PlayStation 3 i komputery osobiste. Na usta pcha się stwierdzenie – hell yeah!

Capcom zdecydowało się ujawnić swój najnowszy projekt, którym będzie znakomita gra Resident Evil Zero HD Remaster. Tytuł pojawi się już na początku przyszłego roku na konsolach stacjonarnych oraz PC.

resident evil 0 screeen

Rebeca Chambers oraz Billy Coen to główni bohaterowie tego kultowego Resident Evil z okresu Game Cube’a. Tytuł był ekskluzywnie dostępny tylko i wyłącznie na konsoli Nintendo, ale po kilkunastu latach od jego debiutu firma Capcom zdecydowała się go odświeżyć i pozwolić zagrać nowej generacji graczy.

Resident Evil Zero HD Remaster zostanie przygotowane w podobny sposób, jak Resident Evil HD Remaster, czyli twórcy usprawnią oprawę graficzną i możliwe, że dorzucą nowe elementy otoczenia.

Charakter gry pozostanie taki sam, jak w oryginalne, a więc klasyczna formuła marki Resident Evil – eksploracja mrocznej posiadłości, rozwiązywanie zagadek i walka z zombie. Resident Evil Zero jest o tyle ciekawym tytułem, że pozwalał na jednoczesne prowadzenie dwóch postaci i możliwość przełączania się pomiędzy nimi.

Resident Evil Zero HD Remaster jest kolejną grą, po Resident Evil HD Remaster, która ma szanse na wielki powrót i sukces na rynku. Trzymamy kciuki, bo Zero jest jedną z klasycznych i kultowych odsłon tej serii.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/05/resident-evil-zero-hd-remaster.html]

[interaction id=”555e017a28430a5757aee890″]

Written By
More from Patryk

Call of Duty: Modern Warfare Collection stało się faktem?

Call of Duty: Modern Warfare Collection trafi na konsole nowej generacji. Jest...
Read More